AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Prens

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ryoko Yoichi
Admin
Admin

MesajKonu: Prens   Çarş. Ocak 21, 2009 10:00 pm

Merhaba,ben Uğur AKINCI. Hüseyin Avni Sözen Anadolu lisesinde hazırlık sınıfındayım.(böhh)

Hobilerim kitap okumak,müzik dinlemek,anime,manda,diziler,film,arkadaşlarla dışarı çıkmak...

Fobilerim fazla bir şeyden korkmuyorum ama korkusuzda değilimdir.Korku filmlerini fazla sevmem.Korkamın yanında filmleri biraz saçmada bulurum.

Kültürel olarak sürealist çalışmalar yapmayı severim ama bazen karikatür ve anime tarzı şeylerde çizerim.
Kesit öyküleri,klasikler,yeraltı edebiyatı kitap olarak favorimdir ve bu türlerde hikayelerim vardır:D ama fazla iyi değil.Gelişiyorum yavaş yavaş.

Prens benim okuldaki lakaplarımdan biriydi.(En sevdiğim diyebiliriz diğeri Demon'du)Hatta öğretmenlerim bile Prens diye çağırırdı.Fazla bir anlamı yok aslında.Nasıl ortaya çıktığınıda tam hatırlamıyorum:D
Bu kadarı yeterli herhalde:D
Kullanıcı profilini gör
Resurgam
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Prens   Perş. Ocak 22, 2009 10:32 am

Hoşgeldin Yoichi. İnşallah güzel vakit geçirirsin, sitede faaliyetler bir süre durmuştu, sanırım yeniden devam edecek.
Keşke sınftakiler de beni prenses diye çağırsaydı supreeds okuduğun okulu tercihlerime yazmıştım, hatta okulun rüyama bile girmişti :D

Prens
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası